8.GÜN

İmza attığı her işte adını televizyon tarihine altın harflerle yazan Ay Yapım, yine adından yıllarca söz ettirecek bir projeye imza atıyor.

Ay Yapım’ın Ocak ayında ekranlara getireceği 8.Gün dizisinin yönetmen koltuğunda Hilal Saral otururken, senaryosunu ise Volkan Sümbül ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.

Konusu ile oldukça sıra dışı görünen dizinin oyuncu kadrosuda iddialı olacak.  Umarız 8. Gün  birbirinin kopyası hikayeler arasından sıyrılarak fark yaratmayı başarır.

Siz de Ay Yapımın bu başarılı projesinde yer almak ve hayallerinize uzanan yolda bir adım atmak istiyorsanız, neden olmasın?

8.Gün dizisi oyunculuk seçmelerine Lions Ajans ve Lions Yapım ailesine mensup birçok oyuncu ve yardımcı oyuncu katılmıştır.

Ay Yapım oyunculuk başvurusu yani Ay Yapımın vizyonda olan tüm projeleri için oyunculuk başvurusunda bulunmak istiyorsanız, aşağıda yer alan ajans başvuru formunu doldurmanız yeterli..

Ay yapım’ın yeni dizisi 8. Gün konusu nedir?

Dizide Bahar (Burcu Biricik) bilgisayar programcısı olan annesi Şehnaz’ın şüpheli ölümünü araştıracak. Yazılım Mühendisi Şehnaz önemli projeler yürütmektedir ve devlet adına kritik bir bilgisayar programı yazmıştır.  Programdan haberdar olan yabancı ülke istihbaratları vakit kaybetmeden bu programı ele geçirmek isterler. Buna izin vermemek için elinden geleni yapan Şehnaz kısa bir süre sonra şüpheli bir uçak kazasında hayatını kaybeder.

Bahar annesinin ölümünden şüphelenir ve ardındaki sır perdesini aralamak ister. Annesinin önemli projelerinden haberi olsa da bu çapta büyük bir program yazdığından haberi yoktur. Şehnaz bu programdan kızına dahi bahsetmemiştir. Bahar annesinin ölümünü araştırırken karanlık güçler de Bahar’ın peşindedir. Programın Bahar’ın elinde olduğunu düşünenler Bahar’ı kaçırarak rehin alırlar…

Türkiye’nin en güvenilir Cast Ajansı Ödüllü Lions Ajans profesyonel cast direktörleri başvuruları detaylı olarak inceleyerek size dönüş yapacaktır.

8.Gün dizisi başvurusu için aşağıda yer alan cast ajansı başvuru formunu doldurunuz.