ALTIN TEPSİ

FOX TV yeni sezonda bir başarılı projeye daha imza atıyor.Son dönemlerde ekrandan uzak olan birçok başarılı oyuncuyu aynı kadroda buluşturmayı başaran Altın Tepsi dizisi açıklandığı günden bu yana büyük etki yaratttı.

Sosyetik cemiyet ve iş dünyasının arka tarafında yaşanan olayları anlatan Altın Tepsi dizisinde bol entrikaya şahit olacaksınız.

Senarist Melis Civelek’in kaleme aldığı dizide hayatta üç şey gizlenemez ”aşk, duman ve parasızlık” sloganı üzerinden yola çıkıyor.

Onur Tuna, Talat Bulut ve Şevval Sam’ın başrollerinde oynayacağı Altın Tepsi dizisi başlamadan başka kanala transfer oldu. Medya Yapım’ın yeni dizisi ”Altın Tepsi” yakında FOX ekranında seyircisiyle buluşacak.

Altın Tepsi’nin Ocak ayında Atv’de yayınlanacağı açıklanmıştı. Ancak dizinin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Altın Tepsi’nin FOX’a transfer olduğu açıklandı.

.
Şu an için Şevval Sam, Onur Tuna, Damla Sönmez ile Talat Bulut’un başrollerin paylaşacağı bilinen dizide, Onur Tuna; havacılık şirketi sahibi Alihan Taşdemir rolüyle karşımıza çıkarken Talat Bulut ise cemiyetin gözde iş adamı Halit Aydın rolünü canlandıracak.

Aşk hayatı oldukça hareketli olan Alihan Taşdemir, hiç ummadığı bir anda Damla Sönmez’in canlandıracağı hostes Zeynep karakterine aşık olacak.

Altın Tepsi dizisi için oyuncu seçmelerine Lions Ajans ailesine mensup birçok oyuncu katılmıştır.

Sizde hayallerinize açılan kapıyı aralamak ve Altın Tepsi dizisinde yer almak istiyorsanız, neden olmasın?

Altın Tepsi dizisi oyunculuk başvurusu için aşağıda yer alan ajans başvuru formunu doldurmanız yeterli.

Yapmış olduğunuz cast ajansı oyunculuk başvurusu alanında uzman cast direktörlerimiz tarafında değerlendirmeye alınacaktır.