ÇOCUK OYUNCU VE ÇOCUK MODEL BAŞVURUSU

Henüz utanma duygusu gelişmemiş olan çocuklarımızın set deneyimi yaşaması için en uygun zaman…

Ergenlik döneminde gelişecek olan utanma duygusu ile birlikte öz güven kaybı yaşacak olan çocuklarımız için bu deneyim kişisel gelişimlerinde büyük rol oynayacaktır.

Çocuklarının yetenekli olduğuna inanan fakat bu iş için doğru cast ajansını arayan aileler için Lions Ajans profesyonel ekibi karşılamaya hazır..

Çocuk oyuncu ajansı ve çocuk model ajansı olarak da hizmet veren Lions Ajans alanında deneyimli ve uzman kadrosu ile gerek eğitim gerekse deneyim açısından çocuklarımızın arkasında..

Kayıt olmak için mutlaka aile bireyleri ve onların onayını isteyen Lions Ajans, 18 yaşından küçük bireylerin kayıtlarını kesinlikle aile onayı olmadan onaylamamaktadır.

Bu yüzden 18 yaşını doldurmamış oyuncu ve model adaylarımızın aileleriyle birlikte gelmelerini rica ederiz. Aksi takdirde kayıtları onaylanmayacaktır.

Çocuk oyuncu ajans kaydı için aşağıda yer alan ajans başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Tarafımıza iletilen formlar cast direktörlerimiz tarafından incelenip uygun görüldüğü takdirde çocuk oyuncu ve çocuk model kadrosuyla ilgili menajer görüşmesi için ajansımıza çağrılacaksınız.

Görüşme sonucunda taraflar şartları kabul ederse cast ajansımıza kayıt işlemi gerçekleştirilecek ve çocuğunuzun uygun projeler için sunumları başlayacaktır.

Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz.