ÇUKUR

 

Her sene birçok başarılı projede imzası bulunan Ay Yapım iddialı yeni bir projesinin adını duyurdu. Aksiyon türündeki yeni dizinin adı ‘’Çukur” olarak netleştirildi.

 

Yeni sezona yeni projelerle başlayacak olan Ay Yapım, Çukur ve Küçük Cinayetler adlı iki yeni projesiyle geliyor. Sezon boyunca birçok projesiyle göz kamaştıran Ay Yapım’ın bilindiği üzere yeni sezonda devam edecek projesi kalmadı. Cesur ve Güzel, İçerde ve Kara Sevda sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti.

 

Yapımcılığını Ay Yapım, Kerem Çatay’ın yapacağı yeni dizi Çukur, yeni sezonda ekran macerasına başlayacak. Muhtemelen Eylül ya da Ekim de başlayacağı beklenen Çukur’ın başrollerinde Dilan Deniz Çiçek, Ercan Kesal ve Aras Bulut İynemli yer alacak.

Çukur dizisi Konusu

 

Aras, bir gün mahallede çıkan çatışmanın ardından ailesinin bu tehlikeli hayatından kurtulmak ister ve babasının karşı durmasına rağmen evi terk eder. Kendi kaderini çizmek için müzik yaptığı sırada karşısına Sena çıkar. Eski bir polisin kızı olan Sena, annesi ve kardeşinin ölümünden sorumlu tutulduğu için evi terk etmiş biridir. Yolları kesişen Sena ile Aras’ın tutkulu aşkları Paris’e kadar uzanır ama bu durum Aras’ın annesinden gelen kötü bir haberle bozulur. Aras biranda kendini ailesinin yanında İstanbul’da bulur.

 

Türkiye’nin en güvenilir cast ajanslarından olan Lions Ajans ailesine mensup birçok oyuncu ve yardımcı oyuncu Çukur dizisi için oyunculuk elemelerine katılacaktır.

 

Sizde bir cast ajansı üye olmak, setlerde yerinizi almak ve yeni sezon dizileri için oyunculuk başvurusu yapmak istiyorsanız, neden olmasın?

 

Lions Ajans profesyonel kadrosu ile sizleri bekliyor.

 

Lions Ajans ile birlikte oyuncu olmak ve hayallerinize açılan kapıyı aralamak istiyorsanız, aşağıda yer alan başvur butonuna tıklamanız ve oyunculuk başvurusu formunu doldurmanız yeterli.