DİP

İnternet dizisi furyasının tüm dünyayı etkisi altına aldığı şu dönemde Türkiye televizyon kanalları da çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Özellikle Fİ-Çİ-Pİ dizisi ve SIFIR1 dizisinin geniş yankı uyandırmasının ardından birçok televizyon kanalı internet medyasının önemini fark etmiş olmalı ki aynı anda aynı kadroda göremeyeceğimiz dev isimleri yüksek bütçeler harcayarak tek bir proje altında topluyor.

Bu furyaya Poyraz Karayel dizisinin başrollünde oyunculuğu ile harikalar yaratan İlker Kaleli’de katılıyor

Uzun süredir hayranlarının sıradaki projedeki performansını bekleyen İlke Kaleli’nin kitlesi bu proje ile İlker Kaleli’yi çok farklı bir rolde görecekler.

Emmy Ödül Töreninde ‘’En İyi Yabancı Dizi‘’ ödülü ile dönerek Türkiye’ye büyük gurur yaşatan Kara Sevda dizisinin başarılı oyuncusu Neslihan Atagül’de bu büyük projede İlker Kaleli ile başrolü paylaşacak.

Başar Başaran ve Emre Özdür’ün senaryosunu kaleme aldığı dizide yönetmen koltuğunda ise Fatih dizisinden ayrılan Altan Dönmez yer alacak.

Puhu TV’nin 2. özgün projesi olarak adını duyurduğu ”DİP” yeni sezonda seyirciyle buluşacak. 13 bölüm sezonlar halinde tasarlanan projenin her bir bölümü bir saat olarak yayınlanacak

DİP İntiharcı dizisinin oyuncu seçmelerine Lions Ajans ailesine mensup bir çok oyuncu ve yardımcı oyuncu katılmıştır.

Oyuncu seçmeleri halen devam eden DİP dizisinde sizde oyuncu elemelerine katılmak ve hayallerinize açılan kapıya bir adım olsun yaklaşmak istiyorsanız, neden olmasın?

DİP dizisi oyunculuk başvurusu için aşağıda yer alan BAŞVUR’u tıklayarak karşınıza çıkan cast ajansı başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Yapmış olduğunuz başvurular uzman ekibimiz tarafından değerlendirilerek olumlu olduğu takdirde size dönüş yapılacaktır.