DUDULLU POSTASI

Leyla Mecnun dizisi ile gönüllere taht kuran Onur Ünlü ‘’Görünen Adam ‘’ dizisinden sonra yeni bir internet dizisine daha imza atıyor.

Dudullu Postası, Türkiye’nin en çok satan karikatür ve mizah dergisi olan Penguen için çizilen bir karikatür sersidir.

Serkan Yılmaz’ın uzun süreler satış rekorları kıran karikatür serisi Dudullu Postası bir internet yayın kuruluşu olan BluTV’de hayranları ile buluşacak.

Sıra dışı semtin sıra dışı insanlarını izleyeceğimiz dizi de mahallenin ele avuca sığmaz gençleri, umutsuz ev kadınları, hayal dünyasında yaşayan gençler ve halı saha maçında kendini kaybeden babaları göreceğiz.

Oldukça samimi ve komik hikayeler barındıran mahallede gazetecilik yapmak için gecesini gündüzüne katan Asım, abisi tarafından evde habis hayatı yaşayan Melis, Melis’e sırılsıklam aşık Tayfur, namus ve güvenlik takıntısı olan Eyüp, mahallenin en tuhaf kişilerinden Sebati ve daha nicesi Dudullu Postası dizisinde..

Dudullu Postası dizisi oyunculuk seçmelerine Lions Ajans ailesinden birçok oyuncu ve yardımcı oyuncu katılmıştır.

Siz de Dudullu Postası oyunculuk seçmelerine katılmak istiyor ve hayallerinize ulaşmak için bir adım atmak istiyorsanız, neden olmasın?

Lions Ajans profesyonel cast ajansı ekibi sizleri karşılamaya hazır.

Dudullu Postası dizisi için oyunculuk başvurusunda bulunmak istiyorsanız aşağıda yer alan cast ajansı başvuru formunu doldurmanız yeterli.

Lions Ajans Cast Direktörleri detaylı inceleme yaptıktan sonra size dönüş sağlayacaktır.