JET SOSYETE

Uzun süredir ekranlardan uzak duran Gürse Birsel sessizliğini önce rekor izleyici sayısıyla Aile Arasında filmi ile hayranlarını selamlayarak bozdu.

Şimdi ise Aile Arasında filmi ile yakaladığı başarıyı Jet Sosyete ile sürdürmeyi planlıyor.

BKM yapımcılığında; yönetmen Hakan Algül tarafından hayata geçirilecek Jet Sosyete yıldız oyuncu kadrosu ile ekranlarda komedi fırtınası estirecek.

Jet Sosyete oyuncu kadrosu bir hayli geniş!

İşte dizide yer alan isimler Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Emre Taştekin, Tuğba Çom Deniz, Cengiz Ecem Uzun. 

 

JET SOSYETE DİZİSİ KONUSU NEDİR?

 

Aile Arasında filminin yapımını üstlenen BKM, bu dizinin de yapımcısı olacak. Dizi, Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak.

Bu ekibi senaryo olmadan izlesek de yeter. Ancak Jet Sosyete’nin çok da güzel bir konusu var: Orta halli bir ailenin bir anda büyük servetlere kavuşup sosyete hayatına geçişi işlenecek. 

Jet Sosyete dizisinde Lions Ajans ailesine bağlı birçok oyuncu ve yardımcı oyuncu seçmelere katılmıştır.

Siz de Jet Sosyete dizisi için başvuruda bulunmak ve cast ajansımıza kayıt olarak hayallerinize giden kapıyı aralamak istiyorsanız, Neden olmasın?

Türkiye’nin en güvenilir ajanslarından olan Lions Ajans’ın profesyonel cast ekibi sizleri karşılamaya hazır.

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Jet Sosyete dizisi oyunculuk başvurusu için aşağıdaki yer alan cast ajansı başvuru butonunu tıklamanız yeterli.