KALBİMİN SULTANI

Son dönemde ekranlarda sıkça rastladığımız ve görünen itibariyle sıkça da rastlayacağımız dönem dizileri furyasına bir yenisi daha eklendi.

Diriliş Ertuğrul, Payitaht ve Fatih dizisi gibi yayınladığı günden beri reyting rekorları kıran dönem dizileri arasına Kalbimin Sultanı diziside katılıyor.

Yapımcılığını Burhan Özkan üstlendiği Kalbimin Sultanı dizisinin, yönetmenliğini ise Kerem Çakıroğlu yapacak.

Kalbimin Sultanı dizisinde başrolleri ise Engin Hepileri, Ali Ersan Duru, Alexandra Nikiforova, Emel Çölgeçen, Itır Esen paylaşacak.

Yeni dizi Kalbimin Sultanı Osmanlı Sarayı’nda geçen bir romantik komedi olayını konu alıyor. Kerem Çakıroğlu’nun yönetmen koltuğunda oturacağı dizinin ilk bölümünde dünyaca ünlü bir isim de supervizör olarak görev alacak.

Medyatava’da Birsen Altuntaş’ın haberine göre, daha önce Filinta için İzmit’e gelen Lost ve Prison Break dizilerinin yönetmeni Bobby Roth, “Kalbimin Sultanı”nın ilk bölümündeki dünyayı kuracak. Dizinin başrol karakteri Mahmut’u Ali Ersan Duru’nun, Anna rolünü Rus oyuncu Alexandra Nikiforova’nın oynayacağı dizide tahta geçme planları yapan Esma Sultan karakteri için Canan Ergüder, Defne Samyeli ve Emel Çölgeçen’le görüşüldü.

Aynı zamanda dizide Ali Ersan Duru’nun üvey kardeşi olan Esma Sultan rolü Emel Çölgeçen’in oldu. Usta oyuncu Itır Esen de “Kalbimin Sultanı”nda Esma Sultan’ın annesini canlandıracak. Rusya ile aynı anda ekranda olacak projenin kadrosuna ayrıca son olarak Engin Hepileri, Tuncer Salman ve Şamil Kafkas da katıldı.

Kalbimin Sultanı dizisi oyunculuk seçmelerine Lions Ajans ailesine mensup birçok oyuncu katılmıştır.

Sizde Kalbimin Sultanı dizisi için oyunculuk başvurusunda bulmak için aşağıda yer alan cast ajansı başvuru formunu doldurmanız yeterli.

Yaptığınız başvurular cast direktörlerimiz tarafından incelendikten sonra size en kısa olumlu yada olumsuz olarak geri yapılacaktır.