KANATSIZ KUŞLAR

ATV ekranlarında yayınlanan dizisinin yapımcılığını Ata Türkoğlu- Koliba Film üstlenirken yönetmen koltuğunda Kemal Uzun oturuyor.

Senaryosunu Hakan Haksun’un kaleme aldığı ‘’Kanatsız Kuşlar’’ dizisinde, Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen gibi birçok başarılı isim yer alıyor.

Yeni başlayan dizi oldukça büyük yankı uyandıracağa benziyor. Hayata tutunmaya çalışan dört kardeşin ve onlar için her türlü fedakarlığa razı olan genç ve güzel bir annenin trajik hikayesini el alıyor.

Etkileyici müziği ile sosyal medyada kısa sürede izlenme rekoru kıran "Kanatsız Kuşlar “dizisi, iyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatacak.

Sizde bu başarılı proje de yer almak ve hayallerinize uzanan kapıyı aralayarak cast ajansımıza üye olmak istiyorsanız, neden olmasın?

Aşağıdaki başvur linkine tıklayarak başvuru formunu doldurup, Lions Ajans profesyonel ekibiyle bulaşabilir ve hayallerinize giden yolda bir adım atabilirsiniz.