MANKENLİK BAŞVURUSU

12 yıldır alanında uzman kadrosuyla televizyon ve sinema sektörüne birçok yeni yüz kazandıran Lions Ajans yeni sezon çekimlerinde yer vermek üzere yeni ekran yüzlerini arıyor.

Manken olabilecek dış görünüşe sahip manken adaylarının cast ajansımıza başvuru yapmaları ve ön elemeden geçen adayların ajansımıza gelerek birebir mülakata girmeleri gerekmektedir.

Manken olarak kariyer planı yapan kişilerin sadece dış görünüşü ile değil bir eğitim altyapısı ile de donatılması gerekmektedir.

Türkiye’nin en kaliteli ajansı olan Lions Ajans çalışma arkadaşlarını ararken belirli bir eğitim seviyesi ve karaktere sahip olmalarına öncelik vermektedir. Bu yüzden Lions Ajans bünyesinde yer almak için dış görünüşün yanında prensip sahibi ve şöhret basamaklarını tırmanacak sağlam bir altyapıya sahip olmanız gerekmektedir.

Oyuncu olmak veya manken olmak istiyorum diyorsanız ajansımıza başvuruda bulunabilir ve ön elemelere girebilirsiniz.

Manken olmak hayaliniz var bunu gerçekleştirmek için ne yapmanız gerektiğini bilmiyor ama adım atmak istiyorsanız, neden olmasın?

Lions Ajansı profesyonel kadrosu sizleri karşılamaya hazır.

Lions Cast Ajansı’na başvuruda bulunmak için aşağıdaki mankenlik ajansı başvuru butonuna tıklayarak mankenlik başvuru formunu doldurmanız yeterli..