MERYEM

Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşacak Meryem dizisinin yapımcılığını Erol Avcı ile TMC yapım üstlenirken yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan oturuyor. ‘Secret’ isimli Kore dizisinden ekranlara uyarlanan yapımın adı ‘Meryem’ oldu.

Meryem dizisinin başrollerini Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç, Serenay Aktaş, Açelya Topaloğlu, Cemal Toktaş, Uğur Demirpehlivan paylaşıyor.

 

MERYEM DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

 

Dizi de Meryem Akça karakteri, otoyol gişelerinde çalışan babasıyla yaşadığı semtte çok sevilen, merhametli bir karakterdir. Aynı zamanda hamur işlerine eli yatkın, işi dışında babasının mütevazi fırınında çalışıyor. Kalbinin bir de sahibi var; Savcı Oktay…

Sevgilisiyle evlilik planları yaparken onun yaptığı trafik kazasını üstlenmesi Meryem’in saf ve temiz dünyasını tepeteklak yapıyor. Bir anda adı katile çıkıyor ve olmadık belalara karşı savaş veriyor

Oyuncular

 

: Furkan Andıç (Savaş), Ayça Ayşin Turan (Meryem), Cemal Toktaş (Oktay), Açelya Topaloğlu (Derin), Bestemsu Özdemir (Beliz), Uğur Çavuşoğlu (Yurdal), Serenay Aktaş (Burcu), Kenan Acar (Güçlü), Sema Öztürk (Tülin), Ayten Uncuoğlu (Nurten), Beste Kanar (Naz Sargun) , Uğur Demirpehlivan (Gülümser), Necmi Yapıcı (Ertan Komser), Gülden Avşaroğlu (Selma), Tekin Temel (Turan), Efsane Odağ (Zeliş), Yıldırım Beyazıt (Orhan), Sonat Dursun (Rıza), Aydan Kaya (Elif), Mutlu Güney (Arif Akça)

Meryem dizisinde Lions Ajans ailesine bağlı birçok oyuncu ve yardımcı oyuncu seçmelere katılmıştır.

Siz de Meryem dizisi için başvuruda bulunmak ve cast ajansımıza kayıt olarak hayallerinize giden kapıyı aralamak istiyorsanız, Neden olmasın?

Türkiye’nin en güvenilir ajanslarından olan Lions Ajans’ın profesyonel cast ekibi sizleri karşılamaya hazır.

Meryem dizisi oyunculuk başvurusu için aşağıdaki başvur butonunu tıklamanız ve ajans başvuru formunu doldurmanız yeterli.