MODELLİK BAŞVURUSU

2008 yılından beri alanında uzman kişiler tarafından birçok defile, tanıtım, fuar, reklam ve organizasyona oyuncu, model, manken gönderen Lions Ajans yeni sezon çalışmalarında yer vermek üzere yeni ekran yüzleri aranmaktadır.

Türkiye’nin en güvenilir ajansı olan Lions Ajans ile beraber oyuncu olmak yada model, manken olmak gibi bir düşünceye sahipseniz size yol arkadaşlığı yapmak üzere alanında uzman menajerlerimize yönlendirilirsiniz.

Öncelikli olarak oyunculuk başvurusu veya modellik başvurusu için uygun birime yönlendirilmek üzere cast ajansımıza başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Başvuru sonrasında ajansımıza gelen bilgileriniz cast direktörlerimiz tarafından değerlendirilir.

Oyuncu olmak isteyen adaylarımız dışında model olmak isteyen kişilerin belirli bir fiziğe sahip olmakları gerekmektedir.

Boy, kilo ve beden oranlarından geçer notu alan adaylar ajansımıza davet edilir ve birebir mülakat neticesinde gerekli şartları taşıyor ise ajansımız ilgili bölümüne kayıt işlemi yapılır.

Sizde bir oyuncu ve model ajansına kayıt olarak hayallerinize kavuşmak için bir adım atmak istiyorsanız, neden olmasın?

Lions Ajans profesyonel ekibi sizleri bekliyor.

Oyunculuk veya modellik başvurusu için aşağıda yer başvuru butonuna tıklayarak başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.