SAVAŞÇI

Fox TV’de yayınlanan Savaşçı dizisi, Özel Kuvvetler Komutanlığı’na bağlı kamuoyunda bilinen adıyla “Bordo Bereliler”e mensup bir timin hikayesini anlatıyor.

Savaşçı dizisi gerek hikayesi gerekse anlatımıyla Türk Televizyonlarının standartlarını bir üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

Limon Film’in ve Hayri Aslan’ın yapımcılığını paylaştığı Savaşçı dizisinin, başrollerinde Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Uğur Biçer ve Nazar Diper yer alıyor.

Onlar ölümün, yaşamın, ülke ve onurun tüm ağırlığını genç omuzlarında bayrak gibi taşıyanlar. Onlar vatan sevgisinden söz etmek yerine, vatana en değerli şeylerini, canlarını adayanlar. Onlar Türkiye'nin sıkılmış yumrukları; onlar Türk Ordusunun gözbebeği.

Onlar Çin sarayında Kürşat, Malazgirt'te süvari, Tuna'da akıncı, Sakarya'da kuvvacı, Kıbrıs'ta mücahit. Savaşçı, kan ve canla, özveri ve sevgiyle, ter ve gözyaşıyla tutuşmuş, hiç sönmeyecek bir ocağın öyküsü. Ama isimleri daima aynı: Mehmetçik!

İzlenme rekorları kıran Savaşçı dizisinde Lions Ajans ailesinden birçok oyuncu ve yardımcı oyuncu yer almaktadır.

Siz de Savaşçı dizisine başvuru yapmak ve hayallerinize giden kapıyı aralayarak setlerdeki yerinizi almak istiyorsanız, neden olmasın?

Cast ajansımıza başvuruda bulunmak ve Lions Ajans profesyonel ekibiyle tanışmak için aşağıdaki başvuru butonunu tıklayarak başvuru formunu doldurmanız yeterli...