SİYAH BEYAZ AŞK

Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat’ın geçtiğimiz aylarda kurduğu yapım şirketi Dark Story’nin ikinci projesi” Siyah Beyaz Aşk” için hazırlıklara başlandı.

Bundan 2 yıl önce Kördüğüm dizisinde başrolde izlediğimiz İbrahim Çelikkol ve geçen sezon Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Hayat öğretmen olarak izlediğimiz Birce Akalay yeni dizi projesiyle ekranlara geri dönüyor

Başrollerini İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay’ın paylaşacağı dizi, geçmişinde kalbi buz tutmuş bir adamın hayatına giren güzel bir kadınla yaşayacağı değişimi seyirciyle buluşturuyor.

Başarılı birçok projeye imza atan Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon’un senaryosunu da kaleme aldığı dizi yeni sezonda Kanal D’de ekran macerasına başlayacak.

Açıklanan oyuncu isimleriyle şimdiden büyük merak uyandırmayı başaran dizinin yönetmen koltuğunda ise Yasin Uslu oturacak.

Türkiye’nin en güvenilir cast ajanslarından olan Lions Ajans ailesine mensup birçok oyuncu ve yardımcı oyuncu Siyah Beyaz Aşk dizisi için oyunculuk elemelerine katılacaktır.

Sizde bir cast ajansı aracılığıyla setlerde yerinizi almak ve yeni sezon dizileri için oyunculuk başvurusu yapmak istiyorsanız, neden olmasın?

Lions Ajans profesyonel kadrosu ile sizleri bekliyor.

Lions Ajans ile birlikte oyuncu olmak ve hayallerinize açılan kapıyı aralamak istiyorsanız, aşağıda yer alan başvur butonuna tıklamanız ve oyunculuk başvuru formunu doldurmanız yeterli.