SÖZ

Yapımcılığını Tims&B Yapım’ın, senaristliğini Ethem Özışık’ın, yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği “Özel Kuvvetler” temalı bir aksiyon- dram dizisi olan Söz, nişanlısının ölümü üzerine intikam planları yapamaya başlayan bir bordo berelinin hikayesini anlatıyor

Genelkurmay Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı’yla iş birliği sonucu hayata geçirilen Söz dizisi, Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor.

Başrollerini Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Çağan Atakan Arslan, Eren Vurdem ve Serhat Kılıç’ın paylaştığı Söz dizisi ülkemizin kanayan yarası terör olaylarını ele alıyor.

Her hafta pazartesi 20:00’da Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan dizi, yayınlandığı ilk günden bu yana büyük yankı uyandırdı.

Başrolünde Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı, bir ‘Özel Kuvvet Timi’nin hikayesinin anlatıldığı ‘Söz’ dizisinde Kılıç’ın hayat verdiği ‘Çolak’ karakteri, ‘Bir terör örgütünün lideridir.

Söz dizisinde Lions Ajans ailesinden birçok oyuncu ve yardımcı oyuncu yer almaktadır.

Sizde Söz dizisi için başvuruda bulunmak ve hayallerinize giden kapıyı aralamak istiyorsanız, neden olmasın?

Lions Cast Ajansı profesyonel ekibi sizlerle buluşmaya hazır.

Söz dizisi başvurusu için aşağıdaki başvuru butonuna tıklayarak ajans başvuru formunu doldurup, cast ajansımıza kayıt olabilirsiniz.