TESETTÜR MODELLİĞİ BAŞVURUSU

Her birimde eğitimli kadrosu ile Türkiye’nin en kaliteli hizmet veren ajansı olan Lions Ajans yeni sezon tesettür çekimleri için yeni ekran yüzleri aramaktadır.

Yılların verdiği deneyim bilgi ve birikimle birlikte, Türkiye Diyanet İşleri Bakanlığı ve birçok tesettür markası ile işbirliği içersinde olan Lions Ajans tesettür çekimlerine birçok model ve manken kazandırmıştır.

Sizde ülke içi veya uluslar arası üne sahip tesettür giyim markalarının katalog çekimlerine katılarak hayallerinize bir adım atmak istiyorsanız neden olmasın?

Türkiye’nin en seçkin kadrosuna sahip ve tek uluslararası ajans olma özelliğine sahip Lions Ajans profesyonel ekibi sizleri bekliyor..

Tesettür modelliği başvurusu veya Tesettür mankenliği başvurusu için aşağıda yer alan başvur butonuna tıklayarak tesettür modelliği başvuru formunu doldurunuz.

Yaptığınız başvurular cast direktörlerimizin yaptığı ön eleme sonucu uygun görülür ise alanında yetkili olan menajerimizle birebir mülakat için cast ajansımıza davet edileceksiniz.

Eğer menajer görüşmesinde iki taraflı anlaşma sağlanırsa cast ajansımıza başvurunuz onaylanacak ve size uygun projeler için sunumuz başlayacaktır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.