UFAK TEFEK CİNAYETLER

UFAK TEFEK CİNAYETLER

Bu sezonda birbirinden başarılı projelere imza atan Ay Yapım, Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile de gündeme oturmayı başardı.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in üstlenirken, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldı.

Yeni sezonun iddialı dizisi 'Ufak tefek Cinayetler'in ilk tanıtımı izleyici ile buluştu. 

UFAK TEFEK CİNAYETLER KONUSU..

Dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, tutkulu bir aşk, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabeti anlatan hikaye, git gide sertleşen bir savaşı da gözler önüne seriyor. Dahası; ortada gizem dolu bir cinayet var.

UFAK TEFEK CİNAYETLER OYUNCU KADROSU

Başrollerini Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil, Ferit Aktuğ, Selim Bayraktar, Tansu Biçer, Duygu Sarışın ve Hayal Köseoğlu’nun paylaştığı “Ufak Tefek Cinayetler” ilk tanıtımı ile ilgi gördü.

Ufak Tefek Cinayetler ailesinden birçok oyuncu ve yardımcı oyuncu Ufak Tefek Cinayetler dizisi cast elemelerine katılmıştır.

Siz de Ufak Tefek Cinayetler dizisinde oyuncu olarak yer almak ve hayallerinize uzanan kapıyı aralamak istiyorsanız, neden olmasın?

Lions Ajans profesyonel ekibi sizleri bekliyor.

Lions Ajans’a başvuruda bulunmak ve cast ajansımıza üye olmak istiyorsanız, aşağıdaki başvur butonunu tıklayarak ajans başvuru formunu doldurmanız yeterli.