6 Tem

4N1K İLK AŞK DİZİSİ

Fabrika Yapım / Öner Arslan’in yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Gözde Mutluer, Burak Yörük, Hasan Denizyaran, Sina Özer, Cemrehan Karakaş ve Cihan Şimşek’in yer aldığı yeni dizi ”4N1K İlk Aşk”  Fox ekranlarında…

”4N1K” Ödüllü yazar Büşra Yılmaz’ın aynı adlı eserinden uyarlanacak. İlk olarak sinemada izleyicisi ile buluşan Romantik/komedi filmi beyazperde izleyicisinden tam not alınca dizi versiyonu hazırlandı.

Dizinin senaristliğini Ferhat Ergün, yönetmenliğini ise Murat Onbul yapacak.

4N1K İlk Aşk Konusu

Gençlik, dostluk ve aşk ön planda olan 4N1K dizisi hedef kitlesi olan gençlerin oldukça dikkatini çekecek gibi..

5 yakın arkadaş gencin kahkaha ve macera dolu serüvenini her hafta izleyicilerini ekranlara kitliyor.

4N1K İlk Aşk Oyuncuları

Gözde Mutluer,

4 Ekim 1991 İzmit doğumlu genç oyuncu Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunudur. Melekler Korusun, Tövbeler Tövbesi, Lale Devri, Dağ, Not Defteri, Asla Vazgeçmem, Kardeşim Benim ve 4N1K gibi projelerde rol almıştır.

Burak Yörük, 

26 Mayıs 1995 İstanbul doğumlu oyuncu 2002 yılında Sırlar Dünyası dizisi ile profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Daha sonra sırası ile Biz Boşanıyoruz, 20 Dakika ve Ben Onu Çok Sevdim adlı dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Hasan Denizyaran,

1993 İzmir doğumlu genç oyuncu İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk bölümü mezunudur. Daha önceden Sungurlar ve Hayat Sevince Güzel’in kadrosunda yer almıştır.

Sina Özer,

24 Ağustos 1995 İstanbul doğumlu oyuncu kısa bir süre oyunculuk eğitimi aldıktan sonra Gurbette Aşk ve 4N1K gibi projelerde rol almıştır.

Cemrehan Karakaş,

1995 İstanbul/Büyükçekmece doğumlu oyuncu İstanbul Bilgi Sanat ve Kültür Yönetimi Bölümü öğrencisidir. Daha önceden Umutsuz Ev Kadınları ile Sen Benimsin’in kadrosunda yer almıştır.

Cihan Şimşek,

6 Ağustos 1992 Almanya/Bad Sackingen doğumlu oyuncu 2007 yılında Bez Bebek dizisi ile profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Daha sonra ise Zil Çalınca, Merhaba Hayat, Beni Böyle Sev, Hanım Köylü ve Medcezir’in kadrosunda yer almıştır.

Türkiye’nin en güvenilir Cast Ajanslarından olan Lions Ajans her sezon olduğu gibi bu sezon da birçok başarılı projenin cast çalışmasını yürütmektedir.

Yaz dizileri içinde cast çalışmaları yapan Lions Ajans gerek ana cast gerekse yardımcı oyuncu konusunda birçok oyuncusunu setlerle buluşturmaya devam ediyor.

Daha önce sektörde deneyimi olmayan adaylar için yaz sezonunda Lions Ajans ve Lions Yapım işbirliği ile açılan Lions Oyunculuk Atölyesi’de yaptığı eğitim faaliyetleri ile sektöre birçok yeni ekran yüzü kazandırmıştır.

Sizde hayallerinize uzanan kapıyı aralamak için bir adım atmak istiyorsanız, neden olmasın?

Lions Ajans profesyonel ekibi sizleri karşılamaya hazır.

Lions Ajans Oyunculuk ve Modellik başvurusu için aşağıda yer alan ‘’ŞİMDİ BAŞVUR’’ butonunu tıklayınız.


ŞİMDİ BAŞVUR

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

lionsyonetim

Süleyman Demirel Üniversitesi Radyo Tv Programcılığı Bölümünü başarıyla tamamladı. Ardından Girne American University Radio Tv Cinema bölümünü okudu. Medya sektörüne ilk olarak haber alanında muhabirlik yaparak başlayan Ramazan Durmuş sırasıyla Kanal A, Koza Tv, Nurs Medya, kuruluşlarında muhabirlik yaptı. Muhabirlik yaptığı sırada Adana Altın Koza Film Yarışması En İyi Muhabir ödülünü aldı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kariyerine devam eden Ramazan Durmuş, Kıbrıs Haber’de Genel Yayın Yönetmenliği yaptı Ardından sırasıyla Ada Tv, Ayaz Medya Grubu ve Ekonomi Kıbrıs Dergisinde Haber Editörlüğü yaptı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ilk reklamsız ve tarafsız internet gazetesi olan Değişim Kıbrıs Gazetesini Kurdu. Medya sektörüne uzun süre ara vererek ÇSM Alışveriş Merkezlerine İş Geliştirme Uzmanı olarak atandı. Burada uzun süre başarılı bir ticaret hayatı yaşamasına rağmen medya sektörüne duyduğu büyük özlem nedeniyle İstanbul’a taşınma kararı aldı. Son olarak İstanbul’un başarılı yapım şirketlerinde Cast Direktörlüğü ve uzun süreli Menajerlik tecrübesiyle kazandığı yurt dışı bağlantıları sayesinde 2008 yılında LİONS AJANS ve LİONS YAPIM’ı kurdu. Ramazan Durmuş 2008’den bu yana LİONS AJANS ve LİONS YAPIM Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir cevap yazın

Web Design Ramazan DURMUŞ