26 May

Ajansımıza Yapılan Başvurular

  • By: lionsyonetim
  • Oyunculuk
  • Ajansımıza Yapılan Başvurular için yorumlar kapalı

 

Merhaba sevgili okurumuz ve geleceğin büyük oyuncusu
Biliyoruz ki aklınız da bu sorular büyüdükçe daha da fazla büyüyor.
Hepsini tek tek cevaplandırarak sizleri soru işaretlerinden kurtaracağız.

Ajansınıza yaptığımız başvurular ne oluyor ?
Ajansımıza internet üzerinden yaptığınız başvuru sonrasın da değerlendirmeye alınıp uygun görüldüğü takdirde cast ekibimiz sizi arayıp menejerimiz ile görüşmeniz için randevu almaktadır. Menejer görüşmesi ve başvuru işlemleri tamamen ücretsizdir. Yaptığınız görüşme doğrultusunda eğer ki anlaşma sağlanır ise gerekli adımlar atılmaya başlanmaktadır.

Başvuru nasıl yapıyorum ?
Başvuru yapmak aslında bu yazıyı okurken yukarı baktığınız da görebileceğiniz kadar basit bir işlem. Başvuru yap butonuna tıklayarak sizden istenilen bilgileri girmeniz yeterli olacaktır.

Başvurular nereye gidiyor ?
Başvurular cast ekibimizin bilgisayarlarına düşerek incelemeye girmektedir. Ufak bir incelemeden geçtikten sonra randevu işlemleri başlamaktadır. Randevu yapıldığı gün tekrar teyit işlemi gerçekleştirilmektedir.

Kesin oyuncu olacak mıyım ?
Kesin oyuncu olmak gibi bir söz aslında sadece bu sektörde değil hiçbir sektörde bulunmamaktadır. Bir şirket açıyorsunuz kesin dünya zenginleri arasına gireceğim gözüyle bakamıyorsunuz. Aslında bu da aynı şey, şans ve becerinize kalmış bir durumdur bu. Şans sizi kamera karşısında kadar götürürken kamera karşısında artık beceriniz konuşmaya başlayacaktır. Bu durumda işin çoğunluğu size kalmış oluyor.

Şimdiden başarılar ve iyi şanslar….

, , , , , , , , , , , , , ,

lionsyonetim

Süleyman Demirel Üniversitesi Radyo Tv Programcılığı Bölümünü başarıyla tamamladı. Ardından Girne American University Radio Tv Cinema bölümünü okudu. Medya sektörüne ilk olarak haber alanında muhabirlik yaparak başlayan Ramazan Durmuş sırasıyla Kanal A, Koza Tv, Nurs Medya, kuruluşlarında muhabirlik yaptı. Muhabirlik yaptığı sırada Adana Altın Koza Film Yarışması En İyi Muhabir ödülünü aldı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kariyerine devam eden Ramazan Durmuş, Kıbrıs Haber’de Genel Yayın Yönetmenliği yaptı Ardından sırasıyla Ada Tv, Ayaz Medya Grubu ve Ekonomi Kıbrıs Dergisinde Haber Editörlüğü yaptı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ilk reklamsız ve tarafsız internet gazetesi olan Değişim Kıbrıs Gazetesini Kurdu. Medya sektörüne uzun süre ara vererek ÇSM Alışveriş Merkezlerine İş Geliştirme Uzmanı olarak atandı. Burada uzun süre başarılı bir ticaret hayatı yaşamasına rağmen medya sektörüne duyduğu büyük özlem nedeniyle İstanbul’a taşınma kararı aldı. Son olarak İstanbul’un başarılı yapım şirketlerinde Cast Direktörlüğü ve uzun süreli Menajerlik tecrübesiyle kazandığı yurt dışı bağlantıları sayesinde 2008 yılında LİONS AJANS ve LİONS YAPIM’ı kurdu. Ramazan Durmuş 2008’den bu yana LİONS AJANS ve LİONS YAPIM Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

Web Design Ramazan DURMUŞ