26 May

Nasıl Oyuncu Olurum ?

  • By: lionsyonetim
  • Oyunculuk
  • Nasıl Oyuncu Olurum ? için yorumlar kapalı

Yıllardır sektörde aktif şekilde hizmet veren Lions Ajans markamız ile sizlere oyunculuk kapılarını açıyoruz.
Ajansımız kuruluşundan günümüze kadar modellik, mankenlik, oyunculuk hizmeti vermekte olan bir markadır.
Sektöre kazandırdığımız yeni yüzler ve tecrübeler ile sizlerin de bu alanda ki becerilerinizi değerlendirebiliriz.

Size en uygun alanın hangisi olduğunu değerlendirip (dizi oyunculuğu, reklam oyunculuğu, sinema oyunculuğu, modellik, mankenlik) adımlarımızı ve eğitimlerimizi bunun doğrultusunda ilerletmekteyiz. Kayıt olan üyelerimizi gönderdiğimiz staj setleri sayesinde sizleri bu sektöre daha hazır bir konuma getirmekteyiz. Her zaman önceliğimiz eğitim sistemidir. Önceliğimizi kendimize bir yol olarak görüp hiç bir üyemizden kayıt ücreti almıyoruz. Yaptığınız başvurular ve menejer görüşmeleri tamamen ücretsizdir.

Sizleri bu sektöre kazandırmak bizim en büyük hedefimizdir. Bu hedefin gerçekleşmesi için ihtiyacınız olan her adımı ajansımız ile birlikte atmaya hazır mısınız ?

Sektöre giriş yapmadan tam bir oyuncu eğitimi alma ve sertifika sahibi olma şansını da ajansımız sizlere sunmaktadır. Düzenlediğimiz eğitim sınıflarına katılıp detaylı ve birebir eğitim almak sizin elinizdedir. Bunun için tek yapmanız gereken ajansımızın iletişim numaraları ile irtibata geçip ön kayıt işlemlerinizi gerçekleştirmek. Sınıfın düzeni, huzuru ve daha verimli eğitim imkanı için öğrenci sayılarımız sınırlandırılmıştır. Bu sınırlı sayıda olan sınıfa kayıt olmak için vakit harcamayın. Sizleri de diğer oyuncular gibi aramız da görmekten mutluluk duyarız.

Lions Ajans ekibi olarak vereceğiniz bu kararda sizlere başarılar dilemekteyiz…

Ücretsiz Oyunculuk Başvurusu Yap >>
Ücretsiz Mankenlik Başvurusu Yap >>
Ücretsiz Modellik Başvurusu Yap >>

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

lionsyonetim

Süleyman Demirel Üniversitesi Radyo Tv Programcılığı Bölümünü başarıyla tamamladı. Ardından Girne American University Radio Tv Cinema bölümünü okudu. Medya sektörüne ilk olarak haber alanında muhabirlik yaparak başlayan Ramazan Durmuş sırasıyla Kanal A, Koza Tv, Nurs Medya, kuruluşlarında muhabirlik yaptı. Muhabirlik yaptığı sırada Adana Altın Koza Film Yarışması En İyi Muhabir ödülünü aldı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kariyerine devam eden Ramazan Durmuş, Kıbrıs Haber’de Genel Yayın Yönetmenliği yaptı Ardından sırasıyla Ada Tv, Ayaz Medya Grubu ve Ekonomi Kıbrıs Dergisinde Haber Editörlüğü yaptı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ilk reklamsız ve tarafsız internet gazetesi olan Değişim Kıbrıs Gazetesini Kurdu. Medya sektörüne uzun süre ara vererek ÇSM Alışveriş Merkezlerine İş Geliştirme Uzmanı olarak atandı. Burada uzun süre başarılı bir ticaret hayatı yaşamasına rağmen medya sektörüne duyduğu büyük özlem nedeniyle İstanbul’a taşınma kararı aldı. Son olarak İstanbul’un başarılı yapım şirketlerinde Cast Direktörlüğü ve uzun süreli Menajerlik tecrübesiyle kazandığı yurt dışı bağlantıları sayesinde 2008 yılında LİONS AJANS ve LİONS YAPIM’ı kurdu. Ramazan Durmuş 2008’den bu yana LİONS AJANS ve LİONS YAPIM Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

Web Design Ramazan DURMUŞ