26 May

Setler’de Hayat

  • By: lionsyonetim
  • Oyunculuk
  • Setler’de Hayat için yorumlar kapalı

Bir çok insan dizilerde oyunculuk için hayaller kurmaktadır. Kimileri bu hayallerini gerçekleştirirken kimileri ise becerilerine yenilerini eklemek için oyunculuk okullarına başvururlar. Sektörün içerisinde olup keyif almamak gerçekten imkansız. Kimi zaman setlerin verdiği yorgunluk, kimi zaman insanların verdiği yorgunluk olsa da gerçekten bir şeyler başardığınızı görmek keyif alacağınız en büyük nokta. Setlerde geçen zamanlar ile bütünleşiyorsunuz. Artık set olmadığın da kendinizi boşlukta hissediyorsunuz. Gerçekten bu farklı bir hayat. Dizi oyunculuğu, reklam oyunculuğu, film oyunculuğu aslında farklı isimler olsa da hepsi setlerin içerisinden bir hayat.

Kimileri bu hayata sadece para kazanmak için bakıyor olsa da, alınan keyif ve mutluluk gerçekten sizi paradan daha çok güldürecektir. Elbette para kazanmak her işin bir final noktası. Siz mutlu olduğunuz sürece bu final noktasını sürekli görebileceksiniz. Hayallerinize giden yolda zorlukları aşıp mutlu olmak sizinde hakkınız.

Biz sizlere bu zorlu yolda yardımcı olmaktan keyif duymaktayız. Sizin yükselmeniz ve bizimle beraber bu sektöre adım atmanız bizim için en büyük mutluluklardan birisidir. Sizde şuan eviniz de benden olmaz, nasıl yapabilirim ki ? kesinlikle bu işi başaramam diyerek ümitsizliğe kapılmayın. Bizimle beraber hadi gelin oyunculuk başvurusu yapın.

, , , , , , ,

lionsyonetim

Süleyman Demirel Üniversitesi Radyo Tv Programcılığı Bölümünü başarıyla tamamladı. Ardından Girne American University Radio Tv Cinema bölümünü okudu. Medya sektörüne ilk olarak haber alanında muhabirlik yaparak başlayan Ramazan Durmuş sırasıyla Kanal A, Koza Tv, Nurs Medya, kuruluşlarında muhabirlik yaptı. Muhabirlik yaptığı sırada Adana Altın Koza Film Yarışması En İyi Muhabir ödülünü aldı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kariyerine devam eden Ramazan Durmuş, Kıbrıs Haber’de Genel Yayın Yönetmenliği yaptı Ardından sırasıyla Ada Tv, Ayaz Medya Grubu ve Ekonomi Kıbrıs Dergisinde Haber Editörlüğü yaptı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ilk reklamsız ve tarafsız internet gazetesi olan Değişim Kıbrıs Gazetesini Kurdu. Medya sektörüne uzun süre ara vererek ÇSM Alışveriş Merkezlerine İş Geliştirme Uzmanı olarak atandı. Burada uzun süre başarılı bir ticaret hayatı yaşamasına rağmen medya sektörüne duyduğu büyük özlem nedeniyle İstanbul’a taşınma kararı aldı. Son olarak İstanbul’un başarılı yapım şirketlerinde Cast Direktörlüğü ve uzun süreli Menajerlik tecrübesiyle kazandığı yurt dışı bağlantıları sayesinde 2008 yılında LİONS AJANS ve LİONS YAPIM’ı kurdu. Ramazan Durmuş 2008’den bu yana LİONS AJANS ve LİONS YAPIM Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

Web Design Ramazan DURMUŞ