31 May

Tesettür Modelliği

  • By: lionsyonetim
  • Oyunculuk
  • Tesettür Modelliği için yorumlar kapalı

Tesettür modelliği nasıl olur ?
Nasıl tesettür modeli olabilirim ?
Tesettür modeli neler yapar ?

Bu yazımızda tüm sorularınızı ve aklınıza takılan tüm soru işaretlerini cevaplıyoruz.
Tesettürlü modellik; tesettürlü kıyafetlerin tanıtımların da podyum ve kamera karşısı modelliğe atım atmaktır. Günümüz de eskisinden daha da çok yaygınlaşan tesettür modelliğine ilk adımı ajansımız da atabilirsiniz. Diğer oyuncu başvuruları gibi sitemizin başvuru yap alanından tesettür modelliği için başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ajansımız da görüşme sonrasın da fotoğraf çekiminde yapılan eğitim ile sizi bu sektöre hazırlamaktayız.

Sizlerin hayallerini gerçekleştirmek için alanımızda uzman ekipler ile 10 yıldır hizmet vermekteyiz. Bizimle birlikte bu 10 yıllık bilgiye ortak olmak ve tecrübelerimizden yararlanmak sizin elinizde. Modellik alanında ki rakipleriniz sizin önünüze geçmeden daha fazla zaman kaybetmeyin. Şimdi hemen başvurunuzu oluşturup danışmanlarımız ile görüşmelere başlayın. Hayalleriniz size bir başvuru formu kadar yakın olduğunu unutmayın!

 

Sadece yurtiçinde değil aynı zaman uluslar arası olarak da birçok projede yerini alan Lions Yapım ve Lions Cast Ajansı tesettür modelliği konusunda ülke genelinde sektöre en çok model kazandıran cast ajansıdır.

Günümüzde özellikle ülkemiz ve Ortadoğu’da yoğun olarak tercih edilen tesettür giyim üzerine, son dönemde birçok firma üretime başlamıştır.

Uluslar arası birçok marka Lions Cast Ajansı ile çalışmaktadır. Bu firmalar son dönemde tesettür modelliği konusunda birçok model talepte bulunmuştur..

Tesettür Modelliği İçin Nasıl Başvuruda Bulunabilirim?

Tesettür Modelliği başvurusu yapmak için aşağıda yer alan Lions Ajans başvuru butonunu tıklayarak cast ajansı başvuru formunu ücretsiz olarak doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Tesettür Modelliği İçin Yapılan Başvurular Sonucu Kesin Dönüş Sağlanır Mı?

Dizi oyunculuğu, Sinema Oyunculuğu ve Reklam Oyunculuğu konusunda nasıl kesinlik belirtilemiyorsa Cast Ajansları Tesettür Modelliği içinde bir garanti veremez.

Fakat başvuran tüm adaylar alanında uzman Cast Direktörlerimiz tarafından detaylı olarak incelendikten sonra dönüş yapılacaktır.

Tesettür Modelliğinde ne tarz kıyafetler için sunumları yapılıyor?

Deneyimli veya deneyimsiz tesettür modelleri ve adayları sadece kendi tercih edeceği kıyafetler için modellik yapar.

Lions Ajans Herhangi Bir Sözleşme İmzalatıyor mu?

Lions Yapım ve Lions Ajans kesinlikle hiçbir şekilde sözleşme talep etmemektedir.

Oyuncu ve Model kadromuz tamamen özgürdür. İstediği projeyi kabul eder veya kabul etmeyebilir. Aynı zamanda istediği takdirde istediği zamanda kaydını iptal ettirebilir. İstediği takdirde başka ajanslar ile de çalışabilir.

Lions Ajans Kayıt İçin Ücret Talep Ediyor Mu?

Lions Ajans kayıt için hiçbir şekilde ücret talep etmemektedir. Lions Ajans’ta başvurular ücretsizdir.

 

Eğer sizde kendinize bir şans vererek hayalleriniz doğrultusunda bir adım atmak istiyorsanız, neden olmasın?

Lions Ajans profesyonel cast ekibi sizleri karşılayamaya hazır.

Lions Cast Ajansı tesettür modelliği başvurusu için başvuru butonunu tıklamanız yeterli..

Başarılar..

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

, , , , , , , , , , , ,

lionsyonetim

Süleyman Demirel Üniversitesi Radyo Tv Programcılığı Bölümünü başarıyla tamamladı. Ardından Girne American University Radio Tv Cinema bölümünü okudu. Medya sektörüne ilk olarak haber alanında muhabirlik yaparak başlayan Ramazan Durmuş sırasıyla Kanal A, Koza Tv, Nurs Medya, kuruluşlarında muhabirlik yaptı. Muhabirlik yaptığı sırada Adana Altın Koza Film Yarışması En İyi Muhabir ödülünü aldı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kariyerine devam eden Ramazan Durmuş, Kıbrıs Haber’de Genel Yayın Yönetmenliği yaptı Ardından sırasıyla Ada Tv, Ayaz Medya Grubu ve Ekonomi Kıbrıs Dergisinde Haber Editörlüğü yaptı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ilk reklamsız ve tarafsız internet gazetesi olan Değişim Kıbrıs Gazetesini Kurdu. Medya sektörüne uzun süre ara vererek ÇSM Alışveriş Merkezlerine İş Geliştirme Uzmanı olarak atandı. Burada uzun süre başarılı bir ticaret hayatı yaşamasına rağmen medya sektörüne duyduğu büyük özlem nedeniyle İstanbul’a taşınma kararı aldı. Son olarak İstanbul’un başarılı yapım şirketlerinde Cast Direktörlüğü ve uzun süreli Menajerlik tecrübesiyle kazandığı yurt dışı bağlantıları sayesinde 2008 yılında LİONS AJANS ve LİONS YAPIM’ı kurdu. Ramazan Durmuş 2008’den bu yana LİONS AJANS ve LİONS YAPIM Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

Web Design Ramazan DURMUŞ