25 Haz

Türkiye’nin En Güvenilir Cast Ajansı

Türkiye’nin en güvenilir ajansları arasında 10 yıldır yerini koruyan Lions Ajans birçok dizi, reklam ve sinema projesine yeni ekran yüzleri kazandırmıştır.

Ayrıca Lions Ajans bünyesinde birçok model ve manken yıllarca dünya lideri markalarla birlikte podyumlarda ve kataloglarda yerini almıştır.

Alanında uzmanın yanı sıra Türkiye’nin bu alanda eğitimli kadrosuna sahip olan tek ajans olma özelliği taşıyan Lions Ajans yurt dışı bağlantıları sayesinde her geçen gün ağını genişletmektedir.

Oyunculuk veya modellik için eğitimin gerekliliğini kabul eden Lions Ajans ve Lions Oyunculuk Atölyesi işbirliği ile her yıl sektöre yüzlerce eğitimli oyuncu ve model kazandırmıştır.

Ücretsiz kayıt olabileceğiniz Lions Ajans’a başvuruda bulunmak görünenin aksine çok kolay..

Aşağıda yer alan Cast ajansı başvuru formunu doldurarak ön başvuruda bulunabilirsiniz.

Yapılan Oyunculuk ve Modellik Başvuruları alanında uzman Cast Direktörlerimiz tarafından detaylı incelemeden sonra sizlere olumlu veya olumsuz dönüş yapılacaktır.

Lions Ajans’ın güvenilir olduğunu anlamak ve sadece başvuruda bulunmak için değil aynı zamanda sektör hakkında bilgi almak için bile bizleri ziyaret edebiliriz.

Öncelik ”İnsan” diyen Lions Ajans sizleri diğer ajansların aksine gayet sıcak ve anlayışlı bir biçimde misafir etmektedir.

Türkiye’nin En Güvenilir Oyunculuk ve Modellik Ajansı Lions Ajans sizleri karşılamaya hazır.

Oyunculuk ve Modellik Başvurusu

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

lionsyonetim

Süleyman Demirel Üniversitesi Radyo Tv Programcılığı Bölümünü başarıyla tamamladı. Ardından Girne American University Radio Tv Cinema bölümünü okudu. Medya sektörüne ilk olarak haber alanında muhabirlik yaparak başlayan Ramazan Durmuş sırasıyla Kanal A, Koza Tv, Nurs Medya, kuruluşlarında muhabirlik yaptı. Muhabirlik yaptığı sırada Adana Altın Koza Film Yarışması En İyi Muhabir ödülünü aldı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kariyerine devam eden Ramazan Durmuş, Kıbrıs Haber’de Genel Yayın Yönetmenliği yaptı Ardından sırasıyla Ada Tv, Ayaz Medya Grubu ve Ekonomi Kıbrıs Dergisinde Haber Editörlüğü yaptı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ilk reklamsız ve tarafsız internet gazetesi olan Değişim Kıbrıs Gazetesini Kurdu. Medya sektörüne uzun süre ara vererek ÇSM Alışveriş Merkezlerine İş Geliştirme Uzmanı olarak atandı. Burada uzun süre başarılı bir ticaret hayatı yaşamasına rağmen medya sektörüne duyduğu büyük özlem nedeniyle İstanbul’a taşınma kararı aldı. Son olarak İstanbul’un başarılı yapım şirketlerinde Cast Direktörlüğü ve uzun süreli Menajerlik tecrübesiyle kazandığı yurt dışı bağlantıları sayesinde 2008 yılında LİONS AJANS ve LİONS YAPIM’ı kurdu. Ramazan Durmuş 2008’den bu yana LİONS AJANS ve LİONS YAPIM Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir cevap yazın

Web Design Ramazan DURMUŞ