YASAL UYARI VE GİZLİLİK POLİTİKASI

YASAL UYARI VE GİZLİLİK POLİTİKASI

*Bu web sitesi, oyunculuk kariyeri yapmak isteyen ve oyunculuk sektörüne yönelik olarak, danışmanların deneyimlerini paylaşması, oyunculuk ve mankenlik konusunda müşterilerin bilgilendirilmesi ve ücretli olarak oyunculara özgü “Oyunculuk Eğitim Planı” oluşturulması ve takibi amacıyla kurulmuştur.

*İş bu web sitesinin içeriği Lions Ajans Oyunculuk Danışmanı tarafından oluşturulmuş olup, site içeriği ile oyunculuk seçmeleri ve eğitimi konusunda kişilerin ücretsiz olarak genel nitelikte bilgilendirilmesinin, eğitim bilgileri ve deneyimlerin paylaşılmasının yanı sıra, danışmanımızla iletişime geçilerek ücretli olarak bireysel “Oyunculuk Eğitim Planı” oluşturulması ve takibi hedeflenmektedir.

*İş bu web sitesi ve danışman tarafından hazırlanan bireysel Oyunculuk eğitim planlarının içeriği ile oyuncuların ve oyuncu olmak isteyen adayların, kariyerleri boyunca aldığı rolün hakkını veren başarılı bir oyuncu olması amaçlanmıştır. Bireysel danışmanlık hizmeti verilen oyuncuların ve oyuncu adaylarının  oyunculuk mesleğinin bilgi ve becerilerinin iyileştirilmesi profesyonel bir oyuncu becerisinin geliştirilmesi hedeflenir, ancak oyuncu kendine özel olduğundan danışmanlık sonunda ulaşılacak sonuçlar da her oyuncuda farklılık gösterir. Danışman, eğitimin gidişatına göre gerekli görmesi durumunda herhangi bir ek ücret talebi olmaksızın takip süresini uzatabilir.

*Yine bu web sitesinde ve danışman tarafından hazırlanan oyunculuk eğitim planlarında yer alan içerikler Lions Ajans tarafından oluşturulmuştur.

*Bu web sitesinde ve danışman tarafından hazırlanan bireysel oyunculuk eğitim planlarında yer alan her türlü yazı, makale, soru, cevap, doküman, fotoğraf, ses, video, görsel ve etkinlik takvimleri dahil olmak üzere her türlü içeriğin önceden yazılı izin alınmaksızın herhangi bir ortamda basılması, yayımlanması, basılmak ya da yayımlanmak üzere yeniden yazılması, herhangi bir şekilde çoğaltılması, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılması kesinlikle yasak olup, işbu web sitesi sahibinin bu konuda her türlü yasal hakları saklıdır.

*Üyelik oluştururken paylaşacağınız size ait kişisel verileriniz sadece oyunculuk eğitimi aldığınız süre boyunca ve bu amaçla sınırlı olarak kullanılacak, bu süre zarfında Türkiye’deki güvenli sunucularda saklanacak ve oyuncuk eğitimi ilişkisinin son bulmasının ardından yasal saklama sürelerine uygun olarak silinecektir. Üyeliği oluşturmakla hakkınızda paylaşacağınız kişisel verilerinizin açıklandığı şekilde işlenmesine rıza vermektesiniz.


*Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda yukarıda belirtilen açıklamaları ve bu açıklamalara aykırı davranışlarla oluşabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluğu kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler.

İADE, ERTELEME VE İPTAL POLİTİKASI

*Oyuncu ve Oyuncu Adayları eğitim programına karar vermesi durumunda, danışmanlarımızla iletişime geçerek belirtilen banka hesabına ödeme yapmaları gerekmektedir. Ödemenin yapılmasıyla birlikte eğitim hizmeti başlamış sayılmaktadır.

*E-faturanın hazırlanıp danışana e-mail olarak gönderilmesinden itibaren 7 gün içerisinde, bireysel oyunculuk eğitim planı müşteriye gönderilmediği müddetçe, danışanların danışmanlık hizmetinden vazgeçme ve ödemiş oldukları ücretin iadesini isteme hakları saklıdır.

*Danışmanlarımız tarafından hazırlanan “Oyunculuk Eğitim Planı” müşterilerin eline ulaştıktan sonra, herhangi bir sebeple danışmanlık hizmetinden vazgeçildiği belirtilerek ücret iadesinin istenmesi mümkün değildir.

*Eğitime başlar başlamaz veya eğitim esnasında, eğitim verilen oyuncu/oyuncu adayı hastalanması veya ailevi özel sorunların yaşanması durumunda, eğitime bu problemler ortadan kalkana kadar ara verilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz. Danışanların, ara verilen eğitime devam etme hakları saklı tutulur.