21 Haz

Yaşamayanlar Dizisi

 

YAŞAMAYANLAR DİZİSİ

Blu Tv yeni sezon için kolları sıvadı. Yaptığı her proje ile gündeme oturan birçok oyuncunun bir arada bulunduğu Yaşamayanlar dizisi ilk fragmanının yayınlandığı günden bu yanan merakla bekleniyor.

 

Kiralık Aşk dizisinde Barış Arduç ile başrolü paylaşan güzel oyuncu Elçin Sangu ile Kerem Bursin’nin başrollerini paylaşacağı projede aynı zaman Bircan Sokullu’da yer alacak.

 

Türkiye’de bir ilk olacak olan vampir dizisi Yaşamayanlar 8 veya 10 bölüm olarak düşünülüyor.

 

Blu Tv de yayınlanacak olan Yaşamayanların Cast çalışmaları devam etmektedir.

 

Yaşamayanlar‘ın yönetmen koltuğunda ise 7 Yüz dizisinde oldukça başarılı bir iş çıkartan Alphan Eşeli oturacak…

 

Yaşamayanlar Dizisi Karakterleri

Numel (Birkan Sokullu)

Başarılı oyuncu Birkan Sokullu dizide Numel karakteri ile karşımıza çıkacak. Mia’ya aşık olan bu karakter ona yardım edecek ve Dimitry ile olan kavgasında yanında olacaktır.

Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü mezunu olan Birkan Sokullu‘yu daha önce Küçük Sırlar, Hayat Şarkısı, Yüz Yüze gibi önemli dizi projelerinde izledik…

 

Dimitry (Kerem Bürsin)

Kerem Bürsin’in canlandıracağı bu karakter, Mia’yı vampir yaparak ölümsüz bir yaşam döngüsüne dahil etmiştir. İnsan olma hayalleri kuran Mia, bir taraftan Dimitry’den öcünü almaya çalışacak bir taraftan da Numel ile Dimitry arasında gidip gelecektir…

1987 doğumlu olan Kerem Bürsin, Güneşi Beklerken adlı dizi ile büyük bir çıkış yakalamış ve kendine has bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

 

Mia (Elçin Sangu)

Kiralık Aşk’tan tanıdığımız başarılı oyuncu Elçin Sangu, Türkiye’nin ilk vampir dizisinde Mia isminde tekrar insan olmaya çaluşan bir vampiri canlandıracak…

1985 doğumlu güzel oyuncu Kiralık Aşk’tan önce Kurt Seyit ve Şura, Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Aşk Kaç Beden Giyer gibi dizilerde rol aldı. Sangu’nun kariyerinde Yaşamayanlar bir dönüm noktası olacak gibi görünüyor.

 

Büyük bir ilgiyle yayın günü takip edilen dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Selma Ergeç, Oral Özer ve Nilperi Şahinkaya da yer alıyor…

 

Sizde hayaleriniz için bir adım atarak oyunculuk veya modellik başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Neden olmasın?

Lions Cast Ajansı profesyonel Cast ekibi ile sizleri karşılamaya hazır.

Türkiye’nin en güvenilir ajanslarından olan Lions Ajans 10 yıldır birçok projeye oyuncu, model ve manken sağlamıştır.

Ayrıca Türkiye’de alanında tek eğitimli kadrosuna sahip Lions Ajans her sezon ekranlara yeni ekran yüzleri kazandırmaktır.

Lions Ajans oyunculuk başvurusunda bulunmak için aşağıda yer oyunculuk için başvuru tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Yapılan başvurunun ardından uzman ekibimiz size olumlu yada olumsuz dönüş sağlayacaktır.

Lions Ajans ailesi başarılar diler.

 

OYUNCULUK BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ.

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

lionsyonetim

Süleyman Demirel Üniversitesi Radyo Tv Programcılığı Bölümünü başarıyla tamamladı. Ardından Girne American University Radio Tv Cinema bölümünü okudu. Medya sektörüne ilk olarak haber alanında muhabirlik yaparak başlayan Ramazan Durmuş sırasıyla Kanal A, Koza Tv, Nurs Medya, kuruluşlarında muhabirlik yaptı. Muhabirlik yaptığı sırada Adana Altın Koza Film Yarışması En İyi Muhabir ödülünü aldı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kariyerine devam eden Ramazan Durmuş, Kıbrıs Haber’de Genel Yayın Yönetmenliği yaptı Ardından sırasıyla Ada Tv, Ayaz Medya Grubu ve Ekonomi Kıbrıs Dergisinde Haber Editörlüğü yaptı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ilk reklamsız ve tarafsız internet gazetesi olan Değişim Kıbrıs Gazetesini Kurdu. Medya sektörüne uzun süre ara vererek ÇSM Alışveriş Merkezlerine İş Geliştirme Uzmanı olarak atandı. Burada uzun süre başarılı bir ticaret hayatı yaşamasına rağmen medya sektörüne duyduğu büyük özlem nedeniyle İstanbul’a taşınma kararı aldı. Son olarak İstanbul’un başarılı yapım şirketlerinde Cast Direktörlüğü ve uzun süreli Menajerlik tecrübesiyle kazandığı yurt dışı bağlantıları sayesinde 2008 yılında LİONS AJANS ve LİONS YAPIM’ı kurdu. Ramazan Durmuş 2008’den bu yana LİONS AJANS ve LİONS YAPIM Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir cevap yazın

Web Design Ramazan DURMUŞ